Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції з росіян і білорусів

Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції зі спортсменів з росії та Білорусі всіх вікових категорій. Раніше обмеження вже скасували для юнацьких і юніорських вікових груп.

Про це йдеться в заяві IWF.

У федерації пояснили, що рішення ухвалили з урахуванням рекомендацій МОК щодо принципів нейтралітету у спорті.

Раніше IWF уже зняла санкції з важкоатлетів з росії та Білорусі у юнацькій та юніорській вікових групах. Тепер обмеження скасували для спортсменів усіх вікових категорій.

Нагадаємо, раніше Міжнародна федерація боротьби (UWW) ухвалила рішення повністю зняти санкції з росії та Білорусі, дозволивши спортсменам із цих країн виступати під власними прапорами та гімнами.

А Міжнародна федерація водних видів спорту World Aquatics ухвалила рішення про зняття санкцій з Білорусі та росії ще у квітні, дозволивши виступи на загальних умовах.

Також нещодавно Міжнародна федерація зняла санкції з російських та білоруських гімнастів.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО