Міжнародна федерація важкої атлетики зняла санкції зі спортсменів з росії та Білорусі всіх вікових категорій. Раніше обмеження вже скасували для юнацьких і юніорських вікових груп.
Про це йдеться в заяві IWF.
У федерації пояснили, що рішення ухвалили з урахуванням рекомендацій МОК щодо принципів нейтралітету у спорті.
Раніше IWF уже зняла санкції з важкоатлетів з росії та Білорусі у юнацькій та юніорській вікових групах. Тепер обмеження скасували для спортсменів усіх вікових категорій.
Нагадаємо, раніше Міжнародна федерація боротьби (UWW) ухвалила рішення повністю зняти санкції з росії та Білорусі, дозволивши спортсменам із цих країн виступати під власними прапорами та гімнами.
А Міжнародна федерація водних видів спорту World Aquatics ухвалила рішення про зняття санкцій з Білорусі та росії ще у квітні, дозволивши виступи на загальних умовах.
Також нещодавно Міжнародна федерація зняла санкції з російських та білоруських гімнастів.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.