Рф кілька днів била по «Нафтогазу» ракетами й дронами

Російські війська протягом кількох днів масовано атакували виробничі об’єкти «Нафтогазу» на Полтавщині. Ворог застосував балістичні ракети та дрони, частина інфраструктури зазнала руйнувань.

Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький у Facebook.

За його словами, росіяни атакували виробничу інфраструктуру на Полтавщині та Харківщині щонайменше чотирма балістичними ракетами. Частина з них була споряджена касетною бойовою частиною.

Також під час атак російські війська застосовували дрони.

Внаслідок ударів є руйнування. Фахівці наразі оцінюють наслідки атаки.

Травмованих немає.

Нагадаємо, 24 червня війська рф завдали ударів по автозаправних комплексах і виробничих об'єктах Нафтогазу в чотирьох областях України.

29 травня окупанти атакували об'єкти газової інфраструктури Нафтогазу у Харківській та Сумській областях. Внаслідок ударів зафіксовано руйнування.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО