Вранці 4 травня російські війська завдали ракетного удару по Мерефі на Харківщині. У місті пошкоджені житлові будинки, СТО та інфраструктура. Відомо про щонайменше чотирьох загиблих, також є поранені.
Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
За останніми даними, внаслідок ворожої атаки загинули чотири людини, зокрема 50- і 63-річні чоловіки та 41- і 52-річні жінки. Також відомо про 16 постраждалих, їм надають медичну допомогу.
У місті зафіксовані пошкодження приватних і багатоквартирних будинків, 4 магазинів та СТО внаслідок атаки. На місці удару продовжують працювати екстрені служби. Наслідки уточнюються.
Оновлено о 11:50
Кількість постраждалих внаслідок російської атаки на Мерефу зросли до 18 осіб. Серед поранених троє людей перебувають у важкому стані.
Ще 13 людей зазнали вибухових травм середньої тяжкості. У двох постраждалих – гостра реакція на стрес.
Внаслідок атаки пошкоджено щонайменше 10 домоволодінь, 4 магазини, СТО, адміністративну будівлю, 2 автомобілі, заклад харчування. На місці триває ліквідація наслідків.
Нагадаємо, російські війська у ніч на 4 травня випустили по Україні 155 ударних безпілотників різних видів. Сили ППО збили більшість ворожих повітряних цілей.
Також як відомо, у Запоріжжі внаслідок російської атаки в неділю, 3 травня, поранення отримали дев'ять мирних мешканців, серед них – двоє дітей.
Того ж дня російські війська вдарили по багатоповерхівці у Кривому Розі, постраждали п’ятеро людей, серед них – двоє дітей.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.