Адвокат лідерки фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко оскаржив рішення про відмову скасувати повідомлення про підозру у наданні неправомірної вигоди.
Про це свідчать дані сайту Судової влади, повідомляє «Слово і діло».
Як відомо, антикорупційний суд відмовився скасувати підозру Тимошенко. Захист наполягав на скасуванні підозри, заявляючи, що на момент її вручення зібраних доказів, на їхню думку, було недостатньо для такого процесуального рішення. Водночас суд відхилив аргументи сторони захисту та відмовив у задоволенні скарги. Адвокат Тимошенко подав апеляційну скаргу на це рішення. Засідання за скаргою призначене на 11:00 5 травня.
Нагадаємо, 14 січня Національне антикорупційне бюро та Спеціальна антикорупційна прокуратура викрили Тимошенко на пропозиції неправомірної вигоди народним депутатам з інших фракцій за голосування у Верховній раді.
Також повідомлялося, що Вищий антикорупційний суд частково задовольнив клопотання щодо застосування запобіжного заходу щодо Юлії Тимошенко.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.