Сьогодні ввечері, 25 квітня, російські окупанти вкотре здійснили атаку на місто Дніпро, внаслідок чого поранення отримали десять осіб. Також внаслідок обстрілу Нікопольського району постраждали шестеро людей, серед них є діти.
Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
Спочатку посадоваць написав, що троє людей були поранені через вечірню атаку росіян на Дніпро.
«Серед постраждалих – двоє дітей. Це хлопчики 11 та 14 років. Поранена й 50-річна жінка. Всі ушпиталені в стані середньої тяжкості», – зазначив Ганжа.
Згідно з його словами, станом на 19:45 кількість поранених внаслідок вечірньої російської атаки на Дніпро зросла до десяти осіб.
«Уже десять поранених через вечірню атаку росіян на Дніпро. Вісім – у лікарні. Четверо постраждалих у важкому стані – це чоловіки 24, 26, 44 та 53 років. Всім надають необхідну меддопомогу», – написав очільник області.
Загалом серед постраждалих сьогодні під час ударів по місту – шестро людей перебувають у важкому стані.
Водночас, зазначається, що окрім Дніпра, сьогодні впродовж дня під ворожими атаками були Нікопольський та Синельниківський райони області.
Зокрема, на Нікопольщині постраждали шестеро людей, з них – однорічна дівчинка та 4-річний хлопчик.
Нагадаємо, у ніч на 25 квітня російські війська здійснили масштабну комбіновану атаку по Україні, використавши ракети різних типів та сотні ударних безпілотників. Загалом радіотехнічні війська Повітряних сил зафіксували 666 засобів повітряного нападу, серед них – 47 ракет та 619 безпілотників.
У Дніпрі кількість постраждалих після ворожого удару зросла до вже 49 цивільних, а загинули – вісім осіб.
Вдень 25 квітня російські війська повторно атакували Дніпро. Ворог завдав удару по тому ж житловому кварталу, який атакував вночі. Вже відомо про загиблого та постраждалих внаслідок повторного удару.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.