Безпілотники пошкодили нафтопровід біля порту Приморська

У Ленінградській області росії після нічної атаки безпілотників зафіксували пошкодження нафтопроводу в районі порту Приморськ.

Про це повідомив губернатор регіону Олександр Дрозденко.

За його словами, у ніч проти 5 квітня сили ППО нібито збили 19 дронів над областю. Водночас уламки одного з них пошкодили ділянку нафтопроводу поблизу порту. Губернатор зазначив, що з перекритої труби наразі відбувається «безпечне вигоряння».

Цієї ж ночі у місті Кстово Нижньогородської області після атаки БПЛА виникла пожежа в промисловій зоні, де розташований нафтопереробний завод.

Згодом губернатор регіону Гліб Нікітін підтвердив пошкодження НПЗ «Лукойл-Нижньогороднефтеоргсинтез», а також Новогорьковської ТЕЦ. За його даними, внаслідок падіння уламків два об’єкти підприємства зазнали пошкоджень із подальшим загорянням, яке вдалося локалізувати.

Раніше ми повідомляли про вибухи у Кстово. Тоді вдалося встановити, що пожежу зафіксували у районі, де розташовані нафтопереробний завод «ЛУКОЙЛ-Нижньогороднафтооргсинтез», нафтохімічний комплекс «СИБУР-Кстово», хімічні підприємства та місцева теплоелектростанція.

Крім цього, 4 квітня СБУ повідомила про атаку на Алчевський металургійний комбінат, що розташований на окупованій території Луганської області. Підприємство через обстріл зупинило роботу.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО