Російські війська атакували пожежнo-рятувальний підрозділ у Запоріжжі

Російські війська завдали удару по пожежно-рятувальному підрозділу у прифронтовому Запоріжжі. Внаслідок обстрілу зазнала пошкоджень будівля Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Про це повідомила пресслужба ДСНС.

Вибуховою хвилею вибито вікна, двері та ворота. Крім того, уламками посічено службовий автомобіль рятувальників, а також три приватні автомобілі.

Попри атаку, обійшлося без постраждалих. Особовий склад встиг своєчасно перейти в укриття.

Нагадаємо, в ніч на суботу, 28 березня, російські війська атакували безпілотниками Полтавську область. Внаслідок удару загинула одна людина.

Крім того, ворог масовано вдарив по Одесі. Внаслідок атаки загинули двоє людей, у місті зафіксували влучання в дах чотириповерхової будівлі пологового будинку, є пошкодження та часткові руйнування у приватних та багатоповерхових будинках.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО