Сили оборони України завдали ударів по ключових об’єктах російського агресора на тимчасово окупованих територіях, зокрема по центру космічного зв'язку та об'єктах російської ППО.
Про це повідомили у Генштабі.
Як зазначається, у ніч на 2 березня підрозділи ЗСУ уразили центр дальнього космічного зв’язку в районі Вітине та радіолокаційну станцію (РЛС) «Подльот-К1» неподалік Виноградного у тимчасово окупованому Криму.
На тимчасово окупованих територіях Луганської області також було уражено РЛС «Каста 2Е2» у районі Любимого та РЛС «ЯСТРЕБ А-В» у Тополях.
Крім того, українські підрозділи знищили зосередження живої сили підрозділу радіоелектронної розвідки «Рубікон» у районах Керменчика на Донеччині та Кінських Роздорів у Запорізькій області.
Нагадаємо, у ніч на 27 лютого підрозділи Сил оборони України завдали ударів по об’єктах воєнно-логістичної інфраструктури російських військ на тимчасово окупованих територіях, зокрема було уражено нафтобазу «Луганська».
А раніше ЗСУ уразили низку важливих військових об'єктів росіян у тимчасово окупованому Криму, зокрема, ракетний дивізіон, пункт управління дронами та ворожі склади.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.