В Об'єднаних Арабських Еміратах троє людей загинули і ще щонайменше 58 – отримали поранення внаслідок ударів Ірану, який запустив понад 500 безпілотників і 167 ракет.
Про це повідомляє CNN з посиланням на заяву Міноборони ОАЕ.
За даними відомства, серед загиблих внаслідок ударів іранських безпілотників в ОАЕ – громадяни Пакистану, Непалу та Бангладеш. Щонайменше 58 інших людей отримали легкі травми.
Зазначається, що загалом Іран запустив 165 балістичних ракет по ОАЕ, з яких – 152 були знищені системами протиповітряної оборони країни, а ще 13 впали в море. Дві крилаті ракети були виявлені та знищені.
Міноборони ОАЕ також повідомило, що Іран запустив 541 безпілотник, з яких 506 було перехоплено, а 35 впали на території країни.
«Деякі уламки впали в окремих районах країни в результаті перехоплення системами протиповітряної оборони балістичних ракет та безпілотників, що призвело до незначних та помірних матеріальних збитків для низки цивільних об'єктів», – йдеться у повідомленні.
Як відомо, Тегеран офіційно оголосив про початок безпрецедентної військової відповіді після повідомлень про ліквідацію верховного лідера Алі Хаменеї.
Нагадаємо, ввечері, 28 лютого, іранськими дронами були атаковані міжнародний аеропорт Кувейту та готель у місті міста Дубай (ОАЕ), внаслідок чого повідомлялося про постраждалих.
Також у ніч на неділю, 1 березня, під обстріл потрапили Дубаї, Тель-Авів, Абу-Дабі та Доха.
У неділю, 1 березня, іранська ракета вдарила по житловому району міста Бейт-Шемеш в Ізраїлі, влучивши у бомбосховище. Внаслідок обстрілу щонайменше 8 людей загинули.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.