На Прикарпатті сталася масштабна ДТП, серед загиблих – дитина

Сьогодні, 28 лютого, у Драгомирчанах на Прикарпатті сталася масштабна ДТП за участі чотирьох легкових автомобілів. Внаслідок зіткнення загинули двоє людей, серед них – дитина.

Про це повідомляють пресслужи ДСНС та обласної поліції.

Як зазначається, аварія трапилася близько 18:00 на вулиці Степана Бандери у селі Драгомирчани поблизу Івано-Франківська. У дорожньо-транспортній пригоді травми отримали чотири людини.

«Рятувальники за допомогою спецзасобів деблокували двох постраждалих із понівечених машин та вжили заходів, щоб не допустити пожежі», – йдеться у повідомленні.

За даними правоохоронців, загинули пасажирка 1992 року народження та дитина 2016 року народження.

На місці події працює слідчо-оперативна група та криміналісти, які з'ясовують усі обставини та причини аварії, а також особи водіїв і постраждалих.

Нагадаємо, ввечері 24 лютого у Львівській області сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула дитина, а ще одну госпіталізували. За кермом автомобіля перебував прокурор однієї з окружних прокуратур, він пройшов медичний огляд, який не виявив ознак алкогольного сп'яніння.

Згодом прокурору Шептицької окружної прокуратури оголосили підозру у справі про смертельну аварію.

Варто також зазначити, що 22 лютого в Тернополі сталася смертельна ДТП, внаслідок якої загинули двоє співробітників ДСНС.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО