У Мінрозвитку розповіли, скільки будинків вже отримали кошти за програмою «СвітлоДім»

Вже 256 багатоквартирних будинків отримали гроші за програмою «СвітлоДім», яка передбачає фінансову допомогу на закупівлю автономних джерел живлення. Загальна сума фінансування становить понад 68,5 млн грн.

Про це повідомила пресслужба міністерства розвитку громад та територій України.

Станом на 19 лютого в межах програми було подано 864 заявки від співвласників будинків Києва та області, переважно зі столиці.

Оброблено 834 звернення: 359 схвалено, кошти надійдуть найближчим часом, а 475 відхилено через технічні помилки або неповні документи. Відмови супроводжуються поясненнями, а після виправлень заявку можна подати повторно.

У Мінрозвитку наголосили, що для участі необхідно відкрити спеціальний рахунок в одному з банків-партнерів. До ініціативи вже приєдналися Ощадбанк, Укргазбанк, Райффайзен Банк, ПриватБанк, UKRSIBBANK, Глобус Банк та VST Bank.

Нагадаємо, 28 січня прем'єр-міністр Юлія Свириденко повідомила про запуск програми «СвітлоДім», яка орієнтована на підтримку багатоквартирних будинків для автономного електроживлення під час тривалих відключень. Уряд виділив 800 млн грн на фінансування першого етапу програми.

Також повідомлялося, що Кабмін запускає пільгові кредити на закупівлю енергообладнання для приватних будинків.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО