В Одеській області після негоди без електропостачання наразі залишаються близько 7,5 тисячі абонентів.
Про це повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.
За його словами, станом на вечір 1 лютого, без світла в Одеській області 7,5 тисяч споживачів, які були знеструмлені 31 січня.
Зазначається, що енергетики продовжують повертати світло мешканцям регіону, які постраждали внаслідок складних погодних умов.
«Роботи не зупиняються і триватимуть до повного відновлення електропостачання», – зазначив Кіпер.
Він також повідомив, що в області діють стабілізаційні відключення за графіками. Водночас у частині Одеського району та в окремих районних центрах застосовують екстрені відключення без попередження – для запобігання перевантаженню обладнання.
Нагадаємо, 31 січня ввечері без світла залишилися споживачі в п'яти районах Одеської області.
Також 31 січня дві аварії, що сталися на високовольтних лініях з інтервалом у кілька хвилин, призвели до каскадних відключень у семи областях. Утім, уже ввечері того ж дня енергетикам вдалося відновити нормальне функціонування енергосистеми.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.