У неділю, 1 лютого, російські війська атакували пологовий будинок у Запоріжжі, внаслідок чого постраждали люди.
Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.
За його словами, ворог атакував пологовий будинок 1 лютого. Наразі відомо про шістьох постраждалих.
Крім цього, в ОВА додали, що 31 січня росіяни завдали 383 удари по 26 населених пунктах Запорізької області. Надійшло 48 повідомлень про пошкодження житла, автівок та об’єктів інфраструктури. За попередніми даними, внаслідок удару постраждали двоє людей – 57-річна жінка та 54-річний чоловік.
В ніч на неділю, 1 лютого, противник здійснив атаку близько 90 ударними безпілотниками різних типів. ППО ліквідувала 76 з них.
Президент Володимир Зеленський повідомляв, що протягом минулого місяця російські війська застосували проти України понад 6 тисяч ударних безпілотників, близько 5500 керованих авіаційних бомб та 158 ракет різних типів.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.