Глава ОВА відповів, чи можуть росіяни діставати артилерією до Запоріжжя

Російські війська не мають можливості обстрілювати Запоріжжя зі ствольної артилерії, і зараз така загроза не фіксується.

Про це на брифінгу заявив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров, його слова наводить Укрінформ.

Коментуючи ранковий обстріл міста, він зазначив, що ворог застосував реактивну систему залпового вогню Торнадо-С, дальність ураження якої перевищує 80 кілометрів. Саме ці засоби дозволяли росіянам діставати до обласного центру протягом останніх років. Водночас, за словами Федорова, підстав говорити про можливість ударів по Запоріжжю зі ствольної артилерії немає.

«Ми маємо розуміти, що від лінії фронту, як з нашого боку, так і з ворожого, всі такі засоби відсунуті щонайменше на 15-20 км через те, що можуть бути уражені FPV-дронами. Але і немає у ворога того просування, який би дозволив реалізувати це», – сказав Федоров.

Глава ОВА додав, що російська армія продовжує тиск на Запорізькому напрямку, проте вже більше місяця не має тактичних успіхів.

Нагадаємо, у ніч проти середи, 28 січня, росіяни влучили у двір житлового багатоквартирного будинку в Запоріжжі. Внаслідок атаки пошкоджено понад сто квартир та двадцять автомобілів. Постраждали четверо осіб.

А в ніч проти 26 січня атакували дронами Запорізький район. Внаслідок обстрілу є руйнування у житлових будинках.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО