У ніч проти 21 січня російські війська застосували проти України балістичну ракету Іскандер-М та 97 безпілотників різних типів, у тому числі Shahed, Гербера та інші дрони. Сили оборони знешкодили понад 80 ворожих цілей.
Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ у Telegram.
Як зазначається, сьогодні вночі противник атакував однією балістичною ракетою Іскандер-М із ТОТ АР Крим, та 97 ударними БпЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів із напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф, Чауда – ТОТ АР Крим, ТОТ Донецьк, близько 70 із них – «шахеди».
Протиповітряною обороною було збито або подавлено 84 ворожі БпЛА типу Shahed, Гербера і дрони інших типів на півночі, півдні та сході країни.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України. Зафіксовано влучання балістичної ракети та 13 ударних БпЛА на 11 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на одній локації.
Нагадаємо, у ніч на 21 січня російські війська завдали ракетного удару по Кривому Рогу, застосувавши балістичне озброєння. Внаслідок атаки пошкоджено багатоквартирні та приватні будинки.
Крім того, окупаційні війська росії увечері у вівторок, 20 січня, атакували безпілотником Запоріжжя. Внаслідок удару загинула людина.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.