Росіяни поширили фейкову заяву про окупацію села Міньківка в Донецькій області

Військові ЗСУ заперечили інформацію росіян про нібито захоплення села Міньківка на Донеччині. Населений пункт залишається під контролем українських захисників.

Про це повідомило Угрупування військ «Схід» на сторінці у Facebook.

Військові наголосили, що фейкові заяви росії є елементом інформаційно-психологічних операцій і спрямовані на створення хибної ілюзії успіхів.

Село Міньківка на Слов’янському напрямку перебуває під контролем Сил оборони, які виконують завдання з утримання позицій та оборони території від можливих атак противника.

Відзначимо, що напередодні росіяни також заявили про захоплення селища Привілля в Донецькій. Та станом на суботу, 17 січня, населений пункт залишався під контролем українських сил.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО