Росіяни атакували портову інфраструктуру Одещини: загинули 8 людей, багато постраждалих

Окупаційна армія росії ввечері в п'ятницю завдала удару по портовій інфраструктурі Одеської області. Внаслідок обстрілу загинули 8 людей, також є поранені.

Про це повідомила пресслужба ДСНС.

Удару по регіону був завданий балістичними ракетами. В епіцентрі атаки опинився автобус із людьми. За останньою інформацією, загинули 8 людей, ще 27 отримали поранення та травми.

«На парковці спалахнули вантажні автомобілі. Також зазнали ушкоджень легкові автомобілі. Усі пожежі оперативно ліквідовані», – розповіли у ДСНС.

Там також додали, що для ліквідації наслідків ворожого удару залучалися 5 одиниць техніки та 18 пожежників.

Нагадаємо, 18 грудня окупанти атакували міст у районі Маяків – один із двох мостів, які з'єднують південну та північну частини Одещини. У момент удару на мосту було цивільне авто з матір'ю та її дітьми, жінка загинула.

Після цього стало відомо, що на Одещині було тимчасово обмежено рух транспорту у напрямку окремих пунктів пропуску на державному кордоні з Молдовою. Крім того, на трасі М-15 Одеса-Рені було призупинено рух вантажного транспорту.

Відомо, що Україна у співпраці з Молдовою вже розробляє альтернативні шляхи сполучення, щоб забезпечити роботу логістики на півдні Одеської області.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО