Уряд спрямував 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Кабінет міністрів ухвалив рішення про виділення 400 млн гривень для допомоги українцям, звільненим із російського полону, а також сім'ям військових та цивільних, які досі перебувають у неволі.

Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.

За її словами, кошти будуть спрямовані на виплату щорічної грошової допомоги. Це дозволить повністю забезпечити потребу у такій підтримці до кінця 2025 року.

Загалом за рік держава вже направила 1,2 млрд гривень на допомогу звільненим із полону та членам сімей полонених.

Свириденко зазначила, що фінансову підтримку отримали близько 12 тисяч осіб – як одноразових виплат, так і у форматі щорічної допомоги.

Нагадаємо, напередодні Верховна рада ухвалила законопроєкт, згідно з яким усі військовослужбовці після звільнення з полону матимуть право на 90-денну відпустку.

Також повідомлялося, що парламент ухвалив закон, який підвищує щомісячні виплати сім'ям загиблих українців, які мають особливі заслуги перед Україною.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО