У ніч на 15 грудня Сили оборони України завдали успішного удару по стратегічному об'єкту російської федерації – Астраханському газопереробному заводу.
Про це офіційно повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
Після ураження на території об'єкта було зафіксовано вибухи та потужну пожежу. Наразі триває уточнення масштабів пошкоджень та завданих збитків.
У Генштабі зазначили, що Астраханський ГПЗ є одним із ключових елементів російської нафтогазової інфраструктури. Підприємство щорічно виробляє до 3,5 мільйона тонн сірки – стратегічної сировини, яка застосовується у процесі виготовлення вибухівки.
«Сили оборони й надалі вживатимуть заходів для підриву наступального потенціалу російських загарбників та вимушення російської федерації припинити збройну агресію проти України. Далі буде», – йдеться у заяві.
Нагадаємо, напередодні ЗМІ повідомили, що дрони СБУ втретє вдарили по нафтових платформах росії у Каспійському морі.
Також відомо, що НПЗ у Ярославській області рф зупинив роботу після удару українських дронів 12 грудня.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.