У Тернополі знову зросла кількість загиблих внаслідок російського ракетного удару

У Тернополі з-під завалів зруйнованого російською ракетою житлового будинку рятувальники дістали тіло ще однієї жертви. Станом на суботу, 22 листопада, кількість загиблих унаслідок російської атаки зросла до 33 осіб.

Про це повідомляють начальник поліції Тернопільщини Сергій Зюбаненко у Telegram.

«Оновлені дані щодо постраждалих внаслідок ворожої атаки в Тернополі. Станом на 16:45 22 листопада рятувальники з-під завалів дістали тіло ще однієї жінки. ️Кількість загиблих зросла до 33 осіб, серед них – шестеро дітей», – йдеться у повідомленні начальника поліції.

Згідно зі словами Зюбаненка, наразі безвісти зниклими вважаються ще шестеро осіб, серед них одна дитина.

Водночас, мер міста Сергій Надал заявив, що станом на зараз: травмовано 94 особи (з них 18 дітей).

Нагадаємо, російські війська завдали масованого удару по Тернополі в ніч проти 19 листопада. Внаслідок атаки пошкоджено житлові будинки та інфраструктуру. Також російською ракетою була зруйнована житлова багатоповерхівка. Раніше було відомо про 32 загиблих.

Також раніше журналістка повідомила, що нардеп Олександр Федієнко виклав на своєму YouTube каналі відео з виставки українських виробників РЕБ, яка проходила в Тернополі. При цьому Федієнко назвав місто та завод, який виготовляє обладнання. Через деякий час після цього по Тернополю вдарила російська ракета.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО