У ніч на 20 листопада Сили оборони завдали повторного вогневого ураження по нафтопереробному заводу в Рязанській області рф.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
За даними військових, зафіксовано влучання у ціль та подальшу пожежу в районі установок вторинної переробки нафти. Ступінь пошкоджень наразі уточнюється.
«Рязанський НПЗ, з проєктною потужністю 17.1 млн тонн нафти на рік, входить в перелік найбільших НПЗ рф. Продукує бензини А-92/95/98/100, дизель, реактивне пальне ТС-1, скраплені гази та інші продукти нафтопереробки. Завод виготовляє в середньому 840 тис. тонн авіаційного гасу на рік та задіяний у забезпеченні повітряно-космічних сил армії російських окупантів», – зазначили у Генштабі.
Крім того, Сили оборони вдарили по місцю зосередження живої сили російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Донецької області. Дані про втрати противника уточнюються.
«Сили оборони продовжують вживати заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів, забезпечення пально-мастильними матеріалами та боєприпасами загарбницької армії і змусити рф припинити збройну агресію проти України», – наголосили військові.
Нагадаємо, у ніч на 20 листопада в російській Рязані прогриміли потужні вибухи. Місцеві жителі заявляли про чергову атаку на місцевий НПЗ.
Як відомо, це вже восьма атака на Рязанський НПЗ з початку 2025 року. Минулого разу дрони вдарили по заводу у ніч на 15 листопада.
А напередодні Сил оборони України уразили потужності Новокуйбишевського НПЗ у Самарській області та базу зберігання БПЛА підрозділу «Рубікон» у Донецькій області.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.