У ніч проти 17 листопада російські війська атакували енергетичні об'єкти не лише на Одещині, а й ще у чотирьох областях України.
Про це повідомляє пресслужба Міненерго.
«Ворог атакував енергетичну інфраструктуру Харківської, Сумської, Чернігівської, Одеської та Донецької областей. На пошкоджених об'єктах енергетичної інфраструктури продовжуються ремонтно-відновлювальні роботи», – йдеться у повідомленні.
Енергетики нагадали, що сьогодні, 17 листопада, графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу застосовуються з 00:00 до 23:59 у більшості регіонів України.
Українців закликали раціонально використовувати електроенергію протягом усього дня, особливо в пікові години споживання вранці та ввечері, щоб знизити навантаження на систему.
Нагадаємо, раніше у ДСНС та в ОВА повідомляли, що вночі 17 листопада росіяни вдарили безпілотниками по Одеській області. Внаслідок атаки пошкоджено енергетичну та портову інфраструктуру. Також є постраждалий.
Всього росія вночі атакувала Україну «Іскандерами» та майже 130 дронами.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».