З окупації вдалося врятувати ще одну групу українських дітей та підлітків

У межах ініціативи Bring Kids Back UA з тимчасово окупованих територій вдалося вивезти ще 23 українських дітей та підлітків.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Він розповів, що серед врятованих – дві сестри 11 та 14 років, яких окупанти намагалися змусити навчатися у російській школі. За словами Єрмака, матерям дівчат погрожували відібрати дітей у разі відмови.

Ще один підліток категорично відмовлявся навчатися за програмою держави-агресора, а маленьку дівчинку з мамою не випускали з окупації через службу родича у Збройних силах України.

«Сьогодні всі врятовані діти у безпеці, отримують медичну, психологічну й гуманітарну допомогу, відновлюють документи й поступово повертаються до спокійного життя», – написав Єрмак.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що до Міжнародної коаліції щодо повернення українських дітей приєдналася ще одна країна.

Раніше сенатор США Ліндсі Грем заявив, що Штати можуть визнати росію державою-спонсором тероризму, якщо Кремль не поверне викрадених українських дітей.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО