У Мюнхені через невідомі дрони тимчасово закривали аеропорт

Увечері 2 жовтня в Мюнхені через повідомлення про появу дронів було зірвано роботу аеропорту. За даними оператора, скасували 17 рейсів, ще 15 літаків довелося перенаправити до інших міст. Загалом інцидент торкнувся близько 3 тисяч пасажирів.

Про це повідомляє Der Spieigel.

За даними федеральної поліції, кілька людей помітили дрон поблизу аеропорту, а згодом – і над самою територією. Кількість помічених дронів поки невідома.

З 22:18 злітні смуги були закриті. Поліція з гелікоптером перевіряла територію, однак жодних підозрюваних чи дронів не виявила.

Для пасажирів, які залишилися у терміналах, встановили польові ліжка, роздали ковдри, напої та їжу. Вже зранку 3 жовтня роботу аеропорту відновили, перші рейси відправилися за розкладом.

Як відомо, інцидент стався на тлі зростання кількості подібних випадків у Німеччині. Наприкінці вересня дрони помічали над об’єктами критичної інфраструктури у Шлезвіг-Гольштейні – зокрема, над електростанцією, університетською клінікою в Кілі та навіть будівлею уряду землі. Слідство розглядає версію шпигунства.

Нагадаємо, у вівторок ввечері, 30 вересня, біля аеропорту в місті Бреннейсунн у Норвегії помітили проліт невідомого дрону, що призвело до тимчасового припинення роботи місцевого аеропорту.

Також раніше в Данії тричі повідомляли про польоти невідомих безпілотників, через що аеропорти Ольборга та Копенгагена вимушено закривали.

Раніше з’являлася інформація, що дрони могли запускатися з підозрілого вантажного судна. Російський десантний корабель «Олександр Шабалін» виявили за 12 км від узбережжя Данії.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО