«Частина руйнувань – критичні»: у «Нафтогазі» озвучили наслідки найпотужнішої атаки рф

Росія здійснила найбільшу масовану атаку на газовидобувну інфраструктуру України від початку повномасштабної війни. Зафіксовано значні пошкодження, частина об’єктів зруйнована критично.

Про це повідомила пресслужба «Нафтогазу».

За її даними, у ніч на 3 жовтня по об’єктах компанії на Харківщині та Полтавщині росіяни випустили 35 ракет, зокрема суттєва кількість з них – балістичні, і 60 дронів.

«Частину вдалося збити. На жаль, не всі. Внаслідок цієї атаки, значна кількість наших обʼєктів пошкоджена. Частина руйнувань – критичні», – йдеться у повідомленні.

У «Нафтогазі» зазначили, що триває ліквідація наслідків удару. Обійшлося без постраждалих і жертв.

«Працюємо з партнерами України, щоб реагування на цей удар та його вплив на загальну ситуацію було оперативним та достатнім. Терор ніде не має досягати своєї мети», — зазначив очільник Групи «Нафтогаз» Сергій Корецький.

Нагадаємо, в ніч на 3 жовтня російські війська завдали масованого комбінованого удару по Полтавській області. Внаслідок атаки газовидобуток на низці об'єктів Полтавщини призупинено.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО