Війська рф за сьогодні двічі атакували Київську область, є поранені

Війська рф сьогодні, 2 жовтня, атакували Київську область ударними безпілотниками. В результаті обстрілу у Вишгородському районі одна людина отримала поранення, а ще один цивільний був травмований внаслідок удару по Бучі.

Про це повідомляють голова Київської ОВА Микола Калашник у Telegram та пресслужба ДСНС України.

«Ворог не припиняє тероризувати мирні населені пункти Київщини. Зранку – нова атака дронами на нашу область. На жаль, у Вишгородському районі постраждала людина», – зазначив Калашник.

Згідно з його словами, від ворожого удару загорівся приватний будинок. Чоловік 1973 року народження отримав термічні опіки першого ступеня рук, лобної ділянки та внутрішньої частини обох стоп. Постраждалого госпіталізували до місцевої лікарні.

При цьому, за словами рятувальників, російські окупанти в ніч 2 жовтня атакували дронами місто Буча Київської області.

«Вночі у місті Буча внаслідок атаки БпЛА виникла пожежа двоповерхової будівлі нефункціонуючого санаторію... Виявлено травмованого чоловіка 1977 року народження», – йдеться у повідомленні пресслужби ДСНС.

Як відомо, у Балаклії Харківської області одна людина загинула та ще 16 постраждали внаслідок російського ракетного удару.

Нагадаємо, у ніч на 2 жовтня російські війська завдали масованого удару по Одесі. Зафіксовано влучання по депо Укрзалізниці. Внаслідок атаки постраждали двоє людей.

Всього за ніч російські окупаційні війська атакували Україну 86-ма безпiлотниками рiзних типiв. Силам ППО вдалося знешкодити 53 повiтряні цiлі.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО