У Рязанськiй області рф стався вибух у пороховому цеху заводу «Еластик». Там спалахнула масштабна пожежа. Внаслідок вибуху є загиблі та десятки постраждалих.
Про це повідомляють росЗМI.
Як вiдомо, підприємство розташоване в Шиловському районі Рязанської області рф. Потужний вибух пролунав близько 10:30.
Після вибуху спалахнула масштабна пожежа, будівля цеху повністю зруйнована. За останнiми даними, кількість загиблих зросла до п’яти, ще щонайменше 20 людей зазнали поранень, десятеро з них перебувають у тяжкому стані. Під завалами залишаються люди, доступ до них ускладнений. Із заводу евакуювали понад 100 працівників.
За попередньою версією, причиною інциденту стало порушення правил техніки безпеки.
У соцмережах додають, що завод «Еластик» відомий тим, що в жовтні 2021 року там вже стався вибух у цеху приватного виробника вибухівки «Розряд», унаслідок чого загинули 17 осіб. «Розряд» орендує приміщення у «Еластик» і займається виробництвом промислових вибухових речовин, зокрема з утилізованих боєприпасів.
Нагадаємо, у ніч на 29 травня в Калінінському районі Санкт-Петербурга сталася масштабна пожежа на науково-виробничому підприємстві «Авангард», що спеціалізується на виробництві радіоелектроніки та мікросхем.
А у ніч на 15 серпня підрозділи Сил спеціальних операцій Збройних Сил України уразили Сизранський НПЗ у рф та пункт управління росiян на Донеччинi.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».