За добу вівторка, 12 серпня, на фронті відбулося 133 бойових зіткнення з ворогом. Найінтенсивніші бої тривають на Покровському та Новопавлівському напрямках, де відбулася майже половина усіх зіткнень.
Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у Фейсбуці.
«Російські загарбники завдали одного ракетного удару чотирма ракетами та 67 авіаційних ударів, скинувши 130 керованих авіаційних бомб. Крім цього, залучили для ураження 1 528 дронів-камікадзе та здійснили 3 637 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах», – йдеться у повідомленні.
За даними Генштабу, на Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося дев’ять боєзіткнень.
На Південно-Слобожанському напрямку протягом доби ворог здійснив три наступальні дії у районі населеного пункту Кам’янка.
На Куп’янському напрямку агресор атакував поблизу Кіндрашівки, Московки та Куп’янська – українські захисники зупинили п’ять ворожих спроб просунутися вперед.
На Лиманському напрямку російські загарбники 15 разів атакували позиції Сил оборони у районах Греківки, Мирного, Зарічного, Карпівки, Торського, Діброви та в напрямку Шандриголового й Серебрянки.
На Сіверському напрямку наші захисники відбили вісім штурмів окупаційних військ у районах Григорівки та Виїмки.
На Краматорському напрямку ворог двічі штурмував позиції наших захисників в районах Олександро-Шультиного та Ступочок.
Чотири рази росіяни штурмували позиції українських підрозділів на Торецькому напрямку в районах Неліпівки, Щербинівки та Яблунівки.
На Покровському напрямку від початку доби противник атакував в районах Попового Яру, Володимирівки, Колодязів, Никанорівки, Нового Шахового, Новоекономічного, Звірового, Удачного, а також у напрямку Родинського та Променя. Наші захисники зупинили 33 штурмові дії противника, ще два боєзіткнення тривають.
На Новопавлівському напрямку ворог 22 рази намагався прорвати оборону наших захисників у районах Дачного, Новоукраїнки, Вільного Поля, Олександрограда, Толстого, Мирного, Маліївки, Воскресенки та Андріївки-Клевцового.
На Гуляйпільському напрямку ворог наступав у напрямку Полтавки, завдав авіаційного удару по району населеного пункту Білогір'я.
На Оріхівському напрямку українські воїни відбили дві штурмові дії ворога у районі Кам’янського.
На Придніпровському напрямку ворог шість разів атакував у бік позицій наших захисників.
Нагадаємо, що за добу 11 серпня українські захисники ліквідували на фронті ще 980 російських солдатів, а також нові одиниці техніки. Загальні втрати російської армії в Україні становлять 1 мільйон 65 тисяч 220 осіб.
Також головком ЗСУ Олександр Сирський наказав виділити додаткові сили для знищення ДРГ росіян на Покровському напрямку.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».