Кількість постраждалих внаслідок вчорашнього російського авіаудару по центральному автовокзалу міста Запоріжжя збільшилася до 23 осіб.
Про це повідомив начальник ОВА Іван Федоров у Telegram.
Він розповів, що медична допомога знадобилася чотирирічному хлопчику, у якого діагностували контузію.
«Лікарі надали дитині усю необхідну допомогу. Хлопчик буде на амбулаторному лікуванні», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що в неділю, 10 серпня, російські окупаційні війська завдали авіаударів по центральному автовокзалу Запоріжжя та університетській клініці. Раніше повідомлялося про 22 постраждалих.
Напередодні президент Володимир Зеленський розповів, що російські війська з 4 по 10 серпня випустили Україною близько 1400 дронів і понад 1000 авіаційних бомб.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».