Танкери з російською нафтою застрягли біля берегів Індії – ЗМІ

Як мінімум чотири танкери з підсанкційною російською нафтою стоять на рейді біля західного узбережжя Індії.

Про це повідомляє Bloomberg.

За даними журналістів, судна Achilles і Elyte, які перебувають під санкціями ЄС та Великої Британії, стоять на якорі біля міста Джамнагара.

Судна повинні розвантажитися 2 і 3 серпня, проте влада Індії ще не дала відповідного дозволу.

Трохи далі від узбережжя знаходяться два інших танкери – Destan і Horae. Вони завантажилися нафтою в період із 24 червня по 1 липня. Destan, який також знаходиться під санкціями, повинен прибути до індійського порту Сікка найближчими днями. Пункт призначення Horae поки незрозумілий.

Нагадаємо, що 30 липня президент США Дональд Трамп анонсував запровадження 25-відсоткового мита проти Індії. Рішення було ухвалене, зокрема, через закупівлю нафти та озброєнь у росії.

Після цього стало відомо, що державні нафтопереробні компанії Індії призупинили закупівлю російської нафти протягом останнього тижня.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО