Усю ніч 12 липня Луцьк атакували російські безпілотники, а на світанку ворог завдав удару ракетами. Внаслідок удару знищено приватний житловий будинок, пошкоджено інші оселі й автівку.
Про це повідомив міський голова Луцька Ігор Поліщук у Telegram.
Під час нічної комбінованої атаки рф у місті було повністю зруйновано один із приватних житлових будинків. В інших оселях через вибухову хвилю та уламки повилітали вікна. Також сталося займання приватного автомобіля. Інформація щодо загиблих чи поранених не надходила.
Голова Волинської ОВА Іван Рудницький у Telegram зазначив, що загалом за час тривоги в повітряному просторі зафіксували 35 БПЛА та 2 ракети.
Нагадаємо, у ніч на суботу, 12 липня, російські війська завдали наймасовішого удару БПЛА по Львову, постраждало четверо людей, є руйнування.
Тієї ж ночі окупанти завдали ракетно-дронового удару по Чернівцях, внаслідок якого загинули 2 людини.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».