Спеціальний представник президента США з питань України Кіт Келлог анонсував свій візит до Києва. Він приїде в українську столицю 14 липня.
Про це Келлог повідомив виданню «Новини.LIVE» на Конференції з питань відновлення України.
За словами спеціального представника, він планує пробути в столиці весь наступний тиждень.
«Ми будемо в Києві в понеділок... ми будемо там цілий тиждень», – повідомив Келлог.
Речник міністерства закордонних справ України Георгій Тихий уже підтвердив майбутній візит.
«Ми на нього чекаємо, і будемо раді його вітати в Києві та мати низку зустрічей», – сказав Тихий під час брифінгу 11 липня.
Нагадаємо, що 9 липня Келлог провів зустріч із президентом України Володимиром Зеленським. Основна увага під час переговорів була приділена питанням безпеки і санкцій проти рф.
Раніше американський лідер Дональд Трамп сказав, що США відправлять Україні більше зброї. За даними ЗМІ, він також пообіцяв президенту Володимиру Зеленському, що Штати допомагатимуть Україні «скільки зможуть».
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».