Кількість постраждалих у Києві внаслідок нічного масованого комбінованого обстрілу зросла до 22 осіб.
Про це повідомляє начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко у Telegram-каналі.
«Люди, які отримали поранення внаслідок чергового терору росії, продовжують звертатись за допомогою. Станом на 13:50 вже відомо про 22 постраждалих осіб», – заявив Ткаченко.
Раніше повідомлялося, що у Києві кількість постраждалих внаслідок масованого комбінованого обстрілу зросла до 19 осіб. Зокрема, серед них є дитина 2008 року народження.
Нагадаємо, сьогодні вночі Київ зазнав чергової масованої атаки. Відомо про двох загиблих і щонайменше 16 постраждалих. У столиці зафіксовано багато пошкоджень.
Також в ніч на 17 червня російська армія завдала масованого комбінованого удару по Києву, застосовуючи ракети різних типів і дрони. Зафiксовано влучання по багатоповерхiвцi у Солом'янському районi. Повiдомлялося про 28 загиблих.
Як відомо, станом на початок липня від прямої російської агресії у столиці України загинуло щонайменше 265 цивільних осіб, з яких 14 – діти. Постраждали понад 1650 людей, 136 з яких – неповнолітні. Також пошкоджено понад 1800 багатоквартирних будинків житлового фонду столиці.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».