Президент США Дональд Трамп підтвердив, що американська сторона отримала від України запит щодо надання систем ППО Patriot.
Заява пролунала під час спілкування із журналістами 9 липня.
За його словами, Білий дім розгляне прохання Києва про передачу однієї такої системи.
«Вони б цього хотіли. Вони просили про це. Знаєте, це дуже рідкісне явище, бо багато систем було відправлено до України. Але вони хотіли б. Я знаю, що вони зробили запит. Ми маємо його розглянути. Але це дуже дорога система. Дуже дорога», – сказав Трамп.
Американський лідер також вкотре заявив, що він незадоволений тим, що відбувається в Україні.
«Минулої ночі росія запустила понад 700 дронів. Це потрібно зупинити. Гине до 7000 людей щотижня з обох боків», – підсумував він.
Нагадаємо, напередодні президент США Дональд Трамп на тлі російських атак пообіцяв українському лідеру Володимиру Зеленському терміново передати 10 ракет-перехоплювачів для системи протиракетної оборони Patriot.
Раніше ЗМІ розповіли, скільки ракет до систем Patriot залишилося в США.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».