У ніч проти 21 червня російські війська застосували проти України 280 засобів повітряного нападу. Сили оборони знищили 260 ворожих цілей.
Відповідну інформацію було опубліковано в Telegram-каналі Повітряних сил.
Основний удар був спрямований на Кременчук у Полтавській області. Атаку відбивали авіація, зенітні ракетні війська, мобільні вогневі групи, а також підрозділи радіоелектронної боротьби мобільні вогневі групи.
Загалом агресор застосував:
272 ударних безпілотника типу Shahed та дрони-імітатори;
2 ракети «Кинджал» із повітряного простору Тамбовської області;
4 крилаті ракети «Калібр» з акваторії Чорного моря;
2 ракети «Іскандер-К» із Бєлгородської області.
За попередніми даними, Сили оборони знищили 260 цілей. Зокрема:
140 «шахедів» було збито, ще 112 придушено засобами РЕБ;
уражені 3 ракети «Іскандер-К», 1 «Кинджал» та 1 «Калібр».
«Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу противника у Кременчуці Полтавської обл., падіння збитих уламків у 3-х локаціях», – зазначили у Повітряних силах.
Нагадаємо, що в результаті масованої комбінованої атаки росії на Кременчук була вражена енергетична інфраструктура. Одна людина отримала травми середньої тяжкості.
На інфографіці «Слово і діло» – динаміки запуску та знищення російських «шахедів» та безпілотників-імітаторів.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».