Комбінований удар по Києву: кількість постраждалих зросла

У Києві внаслідок комбінованої атаки ракетами та дронами постраждали 23 особи, у тому числі 14 рятувальників. Загиблих, як і раніше, троє.

Про це повідомляє ДСНС.

У Солом'янському районі рятувальники продовжують ліквідувати пожежу на одному із об'єктів інфраструктури на площі 2000 кв. м.

За іншою адресою ліквідовано пожежу на 11 поверсі 16-поверхового житлового будинку.

У Голосіївському районі ліквідовано загоряння будівель різного значення. У військовій адміністрації столиці уточнили, що пожежа сталася на об'єкті цивільної інфраструктури. Також пошкоджено навчальний заклад, уламки впали біля АЗС та у зоні нежитлової забудови.

У Дніпровському районі пошкоджено колії метрополітену та будівлю АЗС.

Нагадаємо, росія вночі 6 червня атакувала Україну 407 ударними безпілотниками та 45 ракетами різних типів.

У столиці було пошкоджено залізничні колії метро між станціями «Дарниця» та «Лівобережна». Вранці на дорогах виникли затори, громадський транспорт переповнений.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО