У російському Саранську безпілотники атакували завод з виробництва оптоволокна

У російському Саранську (Республіка Мордовія) безпілотники сьогодні атакували завод із виробництва оптичного волокна. За кілька кілометрів від нього горить ще одна будівля.

Про це повідомляє Astra.

Рано вранці місцеві жителі повідомляли про атаку дронів на місто та роботу ППО. На заводі сталася пожежа, за кілька кілометрів від неї горить ще одна будівля.

АТ «Оптоковолоконні Системи» – перший і єдиний у росії завод з виробництва оптичного волокна, яке використовують, у тому числі для дронів.

Керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко підтвердив, що у Саранську було уражено завод оптоволоконних систем – ключовий елемент російської оборонної промисловості у сфері сучасного військового зв'язку.

Крім того, за його словами, у Тулі було атаковано АТ «Конструкторське бюро приладобудування» – підприємство, яке спеціалізується на розробці сучасних систем озброєнь, включаючи протитанкові комплекси, стрілецьку зброю та бойові модулі.

Нагадаємо, на початку квітня дрони вже атакували завод із виробництва оптичного волокна у місті Саранськ.

23 квітня ЗСУ атакували завод із виробництва «шахедів» на території росії.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО