Росіяни значно збільшили інтенсивність боїв перед травневими святами – Сирський

На фронті вже зараз спостерігається збільшення інтенсивності бойових дій, переважно на Покровському напрямку Донецької області.

Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Telegram 30 квітня.

За його словами, незважаючи на гучні заяви рф про готовність до припинення вогню на травневі свята, окупанти значно збільшили інтенсивність бойових дій, зосереджуючи основні зусилля на Покровському напрямку.

«Відсутність перспектив в оперативному та тактичному плані не зупиняє ворога, він наполегливо намагається прорвати оборону наших військ на цьому напрямі та вийти на адміністративний кордон Дніпропетровської області. З цією метою щодня російське командування кидає в бій нові підрозділи, жене на смерть своїх військових, звітує про примарні успіхи та перемоги», – написав Сирський.

Головком ЗСУ повідомив, що у зв'язку з цим провів роботу в бригадах, які тримають оборону на Покровському напрямку «з метою вирішення проблемних питань та надання допомоги командирам частин в організації бойових дій».

Нагадаємо, російський диктатор володимир путін 28 квітня в односторонньому порядку анонсував триденне припинення вогню на фронті з 8 по 11 травня.

В свою чергу Україна закликала до повного та безумовного перемир'я на 30 діб. Але у Кремлі відкинули цю пропозицію.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО