Шольц вважає, що Трамп не буде скорочувати допомогу Україні

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що не очікує скорочення військової допомоги Україні від США після інавгурації Дональда Трампа.

Заяву політика цитує Reuters.

Виступаючи на пресконференції у Берліні, Шольц сказав, що двічі розмовляв з Трампом після виборів, і що між двома сторонами йде «інтенсивний» дипломатичний діалог.

За словами Шольца, співпраця між Європою та США продовжуватиметься і в майбутньому, у тому числі у питанні підтримки України.

«Тому я не очікую, що США припинять підтримувати Україну в її захисті», – підсумував німецький канцлер.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що війну росії проти України є шанс завершити протягом року. За його словами, новообраний президент США Дональд Трамп здатний натиснути на росію та схилити її до дипломатії.

Глава ОП Андрій Єрмак, у свою чергу, зазначив, що зустріч президента Володимира Зеленського з майбутнім головою Білого дому може відбутися вже найближчим часом.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО