В Ізраїлі допустили можливість четвертого локдауну

Влада Ізраїлю допустила можливість введення четвертого локдауна в країні - щоб цього уникнути, потрібно й надалі дотримуватися запобіжних заходів.

Про це заявив урядовий куратор боротьби з коронавірусом Нахман Еш, повідомляє Times of Israel.

Він зазначив, що зараз ізраїльтянам необхідно бути й надалі пильними, оскільки в березні багато секторів економіки відкриваються після кількамісячної перерви.

«Це все ще не кінець. Нам потрібно залишатися пильними, зберігати соціальну дистанцію і носити маски. У нас є варіанти, що робити, поки все не закінчиться», - сказав Еш.

Раніше влада Ізраїлю схвалила рішення продовжити роботу всіх пунктів пропуску через державний кордон ще на два тижні - до 6 березня.

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО