У Києві «замінували» дві центральні станції метро

У Києві тимчасово закрили дві центральні станції метро – «Майдан Незалежності» і «Палац спорту». Невідомий повідомив про мінування.

Про це повідомили в «Київському метрополітені».

«Станції метро «Палац спорту» і «Майдан Незалежності», а також пересадкові вузли зачинено на вхід та вихід. Надійшов анонімний дзвінок про мінування», – йдеться в повідомленні.

Станції метро відкриють одразу після перевірки.

Раніше ми писали, що у лютому в столиці невідомий «замінував» Центральний залізничний вокзал. Пасажирів не пускали у будівлю вокзалу.

Пізніше стало відомо, що правоохоронці затримали чоловіка, який повідомляв про замінування станцій метро і ТРЦ у Києві. 25-річному киянину загрожує до 8 років тюрми.

Нагадаємо, у січні в Одесі шукали вибухівку в майже 400 школах та дитсадках.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО