Полтавський депутат звинуватив мера в підпалі авто

Депутат Полтавської міськради Едуард Волков підозрює в причетності до підпалу автомобіля Mazda 6 міського голову Полтави Олександра Мамая.

Про це депутат написав у Facebook.

Він повідомив, що автомобіль спалили у п'ятницю близько 18.20 біля ринку Станіславського. Він їздить на цій автівці, хоча вона належить його дружині.

«Даний факт пов’язую виключно з політичною діяльністю та позицією у Полтавській міській раді. Підозра одна – організатор Олександр Мамай. У нас тривала історія політичної боротьби», – написав Волков.

Він пояснив виданню «Полтавщина», що припаркував автомобіль і зайшов у магазин на 5 хвилин, а коли вийшов, машина вже горіла. Поруч із машиною була виявлена пляшка.

У ДСНС Полтавської області повідомили, що вогнем знищено горючі елементи відсіку двигуна, пошкоджено лакофарбове покриття. Причина пожежі встановлюється.

Нагадаємо, раніше у Херсонській області підпалили авто депутата.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО