Ізраїль планує запровадити режим НС через COVID-19

Уряд Ізраїлю має намір запровадити режим надзвичайного стану через ситуацію із захворюваністю на коронавірус.

Цей крок обговорювалося на попередній нараді прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху з кількома міністрами перед засіданням уряду, повідомляє видання Israel info.

Режим НС можуть ввести шляхом поправки до закону про COVID-19 або декларацією міністра внутрішньої безпеки.

У рамках НС уряд зможе запровадити нові обмеження без необхідності проводити ці рішення через Кнесет (парламент) як законодавчі акти. На цей період може бути закритий міжнародний аеропорт «Бен-Гуріон», а також посилені обмежувальні заходи.

Нагадаємо, в Ізраїлі зафіксували рекордне число нових випадків COVID-19 - захворіли 6667 осіб. За час пандемії в країні з майже 9-мільйонним населенням на коронавірус захворіли 200 тисяч осіб. Померли від хвороби 1314 осіб.

В Україні за добу підтвердили коронавірус у 3497 осіб. З початку пандемії в країні виявили вже 184 734 випадки COVID-19.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО