Аварія на газопроводі в Чабанах не вплине на транзит газу до ЄС

Розгерметизація газопроводу в населеному пункті Чабани під Києвом не вплине на транзит газу до країн Європейського союзу.

Про це повідомили в пресслужбі «Оператора ГТС України».

Ліквідація наслідків аварії на газопроводі потребує 2-3 дні. Роботи з ліквідації почнуться після завершення слідчо-оперативних дій, які зараз проводять правоохоронці.

Нагадаємо, біля населеного пункту Чабани, Київська область, прорвало газову трубу. Сталася розгерметизація трубопроводу високого тиску «Уренгой-Помари-Ужгород», який постачає газ до Європи і проходить поблизу селища.

У соцмережах користувачі писали, що чули сильний шум. Також повідомлялося про загрозу вибуху газу в трубопроводі.

У найближчих населених пунктах відключили електропостачання та перекрили газ.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО