Один у полі воїн. Що обіцяла й чого досягла «Радикальна партія Олега Ляшка»

За підсумками останніх парламентських виборів «Радикальна партія Олега Ляшка» отримала більше 7% голосів українських виборців.

Вже 4 листопада 2014 року партія долучилася до розробки разом із «Блоком Петра Порошенка», «Народним фронтом», «Самопоміччю» та «Батьківщиною» коаліційної угоди. Вже за місяць після парламентських виборів голови фракцій на чолі зі спікером Верховної Ради підписали коаліційну угоду («Радикальна партія Олега Ляшка» стала четвертою за чисельністю в коаліції).

Менше, ніж за рік після підписання угоди, 1 вересня 2015 року, Ляшко оголосив про вихід партії з коаліції та перехід в опозицію у зв'язку з тим, що під час голосування за законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади фракції об'єдналися з «Опозиційним блоком», а також «представниками олігархічних груп». Після цього у відставку подали висунуті партією голови трьох комітетів Верховної Ради та віце-прем'єр в уряді.

Зараз фракція РПЛ дотримується опозиційної сторони в парламенті, що не заважає їй ситуативно голосувати спільно з коаліцією.

Спираючись на обіцянки парламентської фракції партії Ляшка, редакція порталу «Слова і Діла» підготувала тест, пройшовши який, Ви зрозумієте, наскільки добре знаєте цю політсилу.