«Укргазвидобування» приступило до виробництва «зимового» дизпалива

Укргазвидобування приступило до виробництва дизельного палива стандарту Євро-4 на Шебелинському газопереробному заводі.

ПАТ «Укргазвидобування» розпочало виробництво дизельного палива з поліпшеними низькотемпературними властивостями на Шебелинському газопереробному заводі в Харківській області.

Виробництво почалося 15 жовтня, пише з посиланням на повідомлення компанії «Слово і Діло».

«З 15 жовтня «Укргазвидобування» розпочало виробництво дизельного палива з поліпшеними низькотемпературними властивостями відповідно до затвердженої технологічної карти в перехідний період (15 жовтня – 15 листопада) з подальшим переходом на виробництво зимового дизельного палива», – йдеться в повідомленні.

Раніше «Укртатнафта» (Кременчуцький нафтопереробний завод, Полтавська область) заявила про початок реалізації арктичного дизпального, що відповідає параметрам стандарту Євро-5.

Нагадаємо, Шебелинський газопереробний завод, що входить до структури ПАТ «Укргазвидобування», повністю перейшов на виробництво бензинів і дизельного палива стандартів «Євро-4» і «Євро-5», чим поліпшив екологічні властивості палива.

Раніше повідомлялось, що ПАТ «Укргазвидобування» планує наростити внутрішній видобуток природного газу завдяки його інтенсифікації через збільшення кількості операцій із гідророзриву пласта й капітального ремонту свердловин.