Аеропорт «Бориспіль» нарощує пасажиропотік

В аеропорту Бориспіль зросла кількість авіаперевезень за рахунок відкриття нових маршрутів і залучення нових компаній-перевізників.

ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» очікує збільшення пасажиропотоку за підсумками січня-вересня 2016 року на 16% порівняно з аналогічним періодом 2015 року.

Порівняно з аналогічним періодом 2014 року зростання очікується на 22% – до 6,48 млн осіб, передає «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Чартерний ринок відновлюється, досягнувши показників докризового 2013 року. Порівняно з 2015 роком зростання становить близько 35%. Позначився й відкладений попит, і привабливі умови за низкою напрямків, і відносна стабільність гривні влітку поточного року», – пояснив в. о. генерального директора аеропорту Євген Дихне.

За його словами, за дев'ять місяців 2016 року були відкриті нові регулярні маршрути до Венеції, Белграду, Аліканте, Іракліону, Паланги та Чернівців, а також нові чартери в Асуан, на Мальту, в Аль-Айн, Ріміні та Марсель.

Крім того, втрати внаслідок припинення авіасполучення з РФ були нівельовані збільшенням частоти польотів за іншими напрямками та залученням нових авіаперевізників.

Володимир ОмелянМіністр інфраструктури України
Омелян обіцяє, що аеропорт «Бориспіль» буде перейменовано восени 2016 рокуСказано 26 липня 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

Аеропорт будує плани збільшити пасажиропотік у 2017 році на 30%.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» забезпечує понад 68% пасажирських авіаперевезень України, є єдиним українським аеропортом, в якому обслуговуються далекомагістральні рейси. З аеропорту понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення більш ніж на 100 маршрутах в усьому світу.

Як повідомлялося раніше, «Бориспіль» посів третє місце серед найкращих аеропортів Східної Європи за рейтингом World Airport Awards-2016.

Нагадаємо, що у вересні 2015 року Кабінет міністрів заборонив польоти російських авіакомпаній в Україні. В першу чергу заборона стосується «Аерофлоту» та «Трансаеро».