Україна здобула одразу три золоті медалі на Паралімпіаді в Ріо

Читать на русском
На Паралімпіаді у Ріо дзюдоїстка Інна Черняк, легкоатлет Ігор Цвєтов і плавець Геннадій Бойко вибороли три золоті медалі для України.

Дзюдоїстка Інна Черняк та легкоатлет Ігор Квітів і плавець Геннадій Бойко вибороли одразу три золоті медалі на Паралімпійських іграх-2016 в бразильському Ріо-де-Жанейро.

Про це повідомив Національний паралімпійський комітет України, передає «Слово і Діло».

Українка Інна Черняк у ваговій категорії 57 кг здолала за 1 хвилину і 40 секунд бразилійку Да Сілву Тейшейру Араужо 100:0 взявши другу золоту медаль.

Легкоатлет Ігор Квітів впевнено здобув третє паралімпійський золото, він пробіг 100 метрів за 12,31 секунди.

Український плавець Геннадій Бойко на дистанції 100 м на спині побив світовий рекорд (2:08.01) і здобув четверту золоту медаль.

За два дні на Паралімпійських Іграх Україна отримала вже три «золота».

Нагадаємо, що перше «золото» завоював українець Євген Богодайко, який став чемпіоном з плавання на дистанції 100 м на спині.

Зазначимо, що це вже одинадцята медаль для української збірної на Паралімпіаді.

Нагадаємо, українські паралімпійці блискуче стартували в бразильському Ріо-де-Жанейро. У перший же день змагань наша збірна отримала 9 різних нагород і увійшла в десятку найсильніших збірних на Паралімпіаді-2016.

Зазначимо, зараз Україна посіла третє місце в медальному заліку Олімпіади.