Українці увійшли до десятки найсильніших збірних на Паралімпіаді-2016

Читать на русском
За результатами першого дня Паралімпіади в Ріо українські спортсмени посіли 9 сходинку в загальному заліку. Нашій збірній вдалося отримати 9 нагород різного ґатунку, серед яких і одна золота.

Українські паралімпійці блискуче стартували в бразильському Ріо-де-Жанейро. В перший же день змагань наша збірна отримала 9 різних нагород.

Про це повідомляє «Слово і Діло».

Особливо постаралися плавці. Дебютну золоту медаль для української команди здобув на дистанції 100 метрів на спині Євген Богодайко. «Срібло» на такій самій дистанції брасом отримав Денис Дубров.

Ще сім медалей у нашої збірної бронзові. Три з них також здобули плавці. Крім того, дві «бронзи» українці завоювали в дзюдо, стрибках у довжину та штовханні ядра.

Нині наша національна команда перебуває на 9-й сходинці загальнокомандного заліку.

Нагадаємо, Паралімпійські ігри-2016 проходять із 7 до 18 вересня в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).