Саакашвілі розповів, хто завадив йому підготувати Одесу до туристичного сезону

Глава Одеської області Міхеіл Саакашвілі назвав винних у провалі підготовки Одеси до туристичного сезону-2016.

Під час літнього сезону-2016 Одесу та область відвідають близько трьох мільйонів туристів.

Такі прогнози в коментарі «РБК-Україна» озвучив глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, повідомляє «Слово і Діло».

«Я думаю, цього року відпочивальників буде десь під три мільйони», – сказав він, уточнивши, що торік туристів було менше.

Водночас Саакашвілі визнав, що інфраструктура ввіреної йому області абсолютно не готова до туристичного сезону.

Міхеіл СаакашвіліГолова Одеської обласної державної адміністрації
Саакашвілі обіцяє, що з 1 березня 2016 рокув Одеській області запрацює електронна митницяСказано 24 листопада 2015 р.Статус обіцянки: Не виконано

«Я вважаю, що ми не підготувалися. Я це питання порушував на зустрічі з Президентом і прем'єр-міністром. Говорив про те, що ми абсолютно не підготовлені до туристичного сезону. Місто Одеса не підготовлене через корупцію, в Затоці – великі проблеми. В Україні відсутня центральна воля, центральна влада, – заявив Саакашвілі. – Всім керує Київ. На місці нічого не можна зробити».

Тим не менш, в Одесі цього літа побувати потрібно, зазначив екс-президент Грузії, оскільки Одеса, за його словами, – «це абсолютна чудо».

За даними «Слова і Діла», на сьогоднішній день рейтинг відповідальності Міхеіла Саакашвілі становить 44%. Із 25 своїх обіцянок губернатор Одеської області виконав 11. Ще 4 обіцянки Саакашвілі провалив.

Як дотримують слова інші керівники обласних державних адміністрацій, можна дізнатися у нас на сайті в розділі «Рейтинги».